Orange is the happiest color
Orange is the happiest color
Oranje is alles wat met nederland te maken heeft. En als er een kleur is waar je direct vrolijk van wordt is het oranje wel.
Het is de InTu kleur, de kleur van het tweede chakra en het geeft je zelfvertrouwen. enthousiasme, warmte, kracht, speelsheid, plezier en energie. En wist je ook dat oranje
de kleur van het boeddhisme is? Het wordt ook gezien als de kleur van de verlichting, de rijzende zon en het geestelijk en spiritueel ontwaken.
Als je oranje draagt of om je heen ziet doet dit iets met hoe je je voelt. Het heeft zijn geheel eigen dansende energie, net zoals dat bijvoorbeeld bij edelstenen het geval is.
In de psychologie noemen ze het ook wel de kleur van feest en grenzeloos genieten. De vrolijke kleur kan je goed gebruiken om vitaal te blijven en om een project te laten slagen of om geluk aan te trekken.
En het leuke is dat het ook een modekleur voor deze zomer is!
Het prachtige licht tot donkere oranje Carneool heeft nagenoeg dezelfde eigenschappen. Het is een echte energie brenger die je aardt en motiveert. Het kristal beschermt je en geeft je zelfvertrouwen en positiviteit. Een zonnige edelsteen die je creatief maakt enwat je dat liefdevolle zetje geeft om de dingen tot een succes te maken.
Omdat het feest is zijn alle InTu Oranje en Carneool sieraden dit weekend (tot dinsdag 28 april 2020) extra aantrekkelijk geprijsd.*
Happy Shopping!
Groetjes,
Maud
foto :
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!